Viru Vangla ühisüritused

Uudised | 31.08.2020

Meie töö on tõsine, aga inimesed toredad! 
Vanglavälisele inimesele võib vangla näida mõnevõrra kõhedana - okastraatidega ümbritsetud ala, kus töötavad kõige karmimad ja tõsisemad inimesed. Seda me ka oleme, ent vaid tööülesandeid täites. Meie kollektiivi tõeline olemus tuleb esile vangla ühistes ettevõtmistes. 
Meeskonnavaim ja ühtekuuluvustunne on meile tähtsad. Nii on ka tööaasta tihedalt sisustatud spordiürituste, erinevate tähtpäevade ja koosolemistega - iga üritus on meeldejääv ja täis emotsioone. Näiteks jõuludeks korraldasime filmigala, kus iga meeskond parodeeris loosiga saadud filmistseeni. Suurepärane idee pakkus positiivseid emotsioone loosimisest filmimisvõteteni ning pingelisi hetki esilinastuse järel toimunud avalikul hääletamisel. Ovatsioonide saatel krooniti võitjateks „Politseiakadeemiat“ parodeerinud järelevalveosakond. 
Spordiüritusi toimub aasta ringi palju nii töö- kui ka puhkeajal ja valikut jagub kergejõustikust korvpallini. Peamiselt võetakse mõõtu teiste vanglate ja Sisekaitseakadeemia justiitskolledžiga. Parimad saavad alati väärikalt tunnustatud - täiendavate (ergutus)puhkepäevade, kinkekaartide ning muidugi ka medalitega.
Töö ja lõbu käivad vanglas käsikäes!

Uudised

06.06.2022
3. juunil toimus Jõhvis Vabadusevalvuri jooks 2022 ning elamuspäev.
25.05.2022
3. juunil Jõhvis toimuva Vabadusevalvuri jooksu ja elamuspäeva kava on teie ees!
02.05.2022
Aastapäeva puhul andsid justiitsminister Maris Lauri ja vanglateenistuse juht Rait Kuuse üle vanglaametniku kõrgeimad autasud teeneteristid ja teenistusmedalid.