Vanglateenistuse filmikonkurss võidukas

Uudised | 18.03.2022

Vanglateenistuse filmikonkurss saavutas Instar EBC ja CV-Online Estonia värbamisturunduse auhindade konkursil kategooria „Järelkasvu tegevused ja kampaaniad“ võidu.

Neljandat aastat Instar EBC ja CV-Online Estonia poolt läbi viidud värbamisturunduse auhindade konkurss toob välja Eesti silmapaistvaimad värbamise edulood. Sel aastal laekus konkursile 41 värbamisturundusteo nominatsiooni.

Auhindade üleandmisele eelnenud värbamisturundusauhindade Kickoffil esindas vanglateenistust Viru vangla väljaõppe peaspetsialist Mark Dorošenko. Mark rääkis, kuidas vanglateenistusel õnnestus filmikonkursi abil kõnetada sihtgruppi nii edukalt, et sõnum jõudis tavapärasest 10 korda suurema auditooriumini.

Vanglateenistuse filmikonkurss gümnasistidele on toimumas kolmandat aastat. Idee korraldada filmikonkurss, sai alguse COVIDi tulekuga, kui otsiti alternatiive, kuidas noortega ühenduses olla digimaailma kaudu. 2022. aasta konkursi võitjad selguvad märtsi lõpus.

Palju õnne, Mark ja filmikonkursi meeskond! ☺

Uudised

17.05.2022
3. juunil Jõhvis toimuva Vabadusevalvuri jooksu ja elamuspäeva kava on teie ees!
02.05.2022
Aastapäeva puhul andsid justiitsminister Maris Lauri ja vanglateenistuse juht Rait Kuuse üle vanglaametniku kõrgeimad autasud teeneteristid ja teenistusmedalid.
18.04.2022
Tahad, et sinu tulevasel tööl oleks väärtust? Tunned huvi õiguse, sotsiaalvaldkonna ja psühholoogia erialade vastu, soovid töötada meeskonnas ning kaasa aidata ühiskonna turvalisemaks muutmisele?