Hea füüsiline vorm on vanglateenistuse töö osaks

Uudised | 04.12.2020

Vanglateenistuses tööle asumiseks tuleb sooritada kehalised katsed, mille osaks on aja peale kätekõverduste ning kõhulihaseharjutuste tegemine, 3km kestusjooks või 6km sõudmine ergomeetril. 
Siiski ei ole ühekordne valmisolek katsed edukalt sooritada piisav: töö vangivalvurina on füüsiliselt aktiivne ja eeldab kehalist sooritusvõimekust, mida treenimata inimesel ei pruugi olla. Ametnikud peavad läbima kehalised katsed igal aastal.
Tööks vajalikud oskused omandad enesekaitse ja erivahendite treeningutel, mis toimuvad vähemalt kord iga 3 kuu järel. Lisaks toetame sinu treeninguid töö kõrvalt.
Igas vanglas on olemas pallimängude ja jõusaal, kus kõik töötajad saavad treenida tasuta. Vanglates toimuvad ka mitmed teised trennid, nagu näiteks crossfit, MMA, ringtreeningud, jooga ja pilates. 
Kui ametnik soovib trenni teha väljaspool vanglat, siis hüvitame igakuiselt spordikulusid 48 euro väärtuses.
Teame, et peale tööpäeva on raske leida aega trenni tegemiseks, seega pakume võimaluse võtta nädalas tööajast 1,5 tundi treenimiseks.
Sportlikus vormis püsimine on vanglateenistuja töö lahutamatu osa! Kui Sul on sport hinges, siis on vanglateenistus Sulle õige koht.

Uudised

15.09.2021
Vanglateenistus viib gümnaasiumiastme õpilastele Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Rakveres läbi enesekaitsekoolitused.
10.09.2021
Esimest korda vanglateenistuse poolt korraldatud narkokoerte kutsemeisterlikkuse võistlustel saavutas vanglateenistus mitu auhinnalist kohta.
31.08.2021
Vanglateenistuse 102. aastapäeva puhul tunnustati vanglaametnikke.