Hea füüsiline vorm on vanglateenistuse töö osaks

Uudised | 04.12.2020

Vanglateenistuses tööle asumiseks tuleb sooritada kehalised katsed, mille osaks on aja peale kätekõverduste ning kõhulihaseharjutuste tegemine, 3km kestusjooks või 6km sõudmine ergomeetril. 
Siiski ei ole ühekordne valmisolek katsed edukalt sooritada piisav: töö vangivalvurina on füüsiliselt aktiivne ja eeldab kehalist sooritusvõimekust, mida treenimata inimesel ei pruugi olla. Ametnikud peavad läbima kehalised katsed igal aastal.
Tööks vajalikud oskused omandad enesekaitse ja erivahendite treeningutel, mis toimuvad vähemalt kord iga 3 kuu järel. Lisaks toetame sinu treeninguid töö kõrvalt.
Igas vanglas on olemas pallimängude ja jõusaal, kus kõik töötajad saavad treenida tasuta. Vanglates toimuvad ka mitmed teised trennid, nagu näiteks crossfit, MMA, ringtreeningud, jooga ja pilates. 
Kui ametnik soovib trenni teha väljaspool vanglat, siis hüvitame igakuiselt spordikulusid 48 euro väärtuses.
Teame, et peale tööpäeva on raske leida aega trenni tegemiseks, seega pakume võimaluse võtta nädalas tööajast 1,5 tundi treenimiseks.
Sportlikus vormis püsimine on vanglateenistuja töö lahutamatu osa! Kui Sul on sport hinges, siis on vanglateenistus Sulle õige koht.

Uudised

15.04.2021
Filmikonkursi kauaoodatud võitja on selgunud! Žürii valik erines mõnevõrra avalikust hääletusest, sest hinnati üksnes neid filme, mis vastasid kõigile seatud kriteeriumidele.
16.03.2021
Aitäh kõigile filmikonkursil osalejatele! Konkursi raames laekus üle Eesti 26 filmi, mis on ühtlasi osalejate rekord. Žürii põhjaliku kaalumise tulemusel jõudis konkursi teise vooru 13 parimat filmi.
15.02.2021
Vanglateenistuses mängivad tähtsat rolli juhendajad. Läbi juhendajate töö omandavad ja viimistlevad uued töötajad ning kadetid oma teadmisi ja oskusi.