Enesekaitsekoolitused gümnasistidele

Uudised | 01.10.2020

Vanglateenistuse panus ühiskonda ületab vanglamüüre, leides tee ka koolipingis olevate noorteni!
Ühendades teadmised, trenni ja lõbu, on tulemiks enesekaitsekoolitus, mille gümnaasiumis valikainena läbida saab. Enesekaitsekoolitusel omandavad noored praktilisi teadmisi enesekaitsest ning Eesti õigussüsteemist. 
Osapoolte panus on vastastikune! Kõik selleks, et noortel kujuneksid väärtushinnangud, millest lähtuvalt olla eetiline, hooliv ning õiguskuulekas kodanik. 
Vanglateenistuse enesekaitsekoolitused toimuvad Tallinnas, Tartus ja Jõhvis. Koolituse läbinutel on võimalus tulla suvel vanglasse praktikale. Mitmed praktikandid asuvad gümnaasiumi lõpetamisel tööle vanglaametnikuna.
Vaata lisaks: link veebi EKK rubriigile

Uudised

15.04.2021
Filmikonkursi kauaoodatud võitja on selgunud! Žürii valik erines mõnevõrra avalikust hääletusest, sest hinnati üksnes neid filme, mis vastasid kõigile seatud kriteeriumidele.
16.03.2021
Aitäh kõigile filmikonkursil osalejatele! Konkursi raames laekus üle Eesti 26 filmi, mis on ühtlasi osalejate rekord. Žürii põhjaliku kaalumise tulemusel jõudis konkursi teise vooru 13 parimat filmi.
15.02.2021
Vanglateenistuses mängivad tähtsat rolli juhendajad. Läbi juhendajate töö omandavad ja viimistlevad uued töötajad ning kadetid oma teadmisi ja oskusi.