Astu justiitskolledžisse

Uudised | 18.04.2022

Tahad, et sinu tulevasel tööl oleks väärtust? Tunned huvi õiguse, sotsiaalvaldkonna ja psühholoogia erialade vastu, soovid töötada meeskonnas ning kaasa aidata ühiskonna turvalisemaks muutmisele?

Kandideeri Sisekaitseakadeemia justiitskolledži korrektsiooni erialale. Sind ootavad:

  • uus ja äge õpikeskkond Sisekaitseakadeemia õppekompleksis;
  • stipendium 760 eurot;
  • elukoht akadeemia õppelinnaku ühiselamus;
  • tasuta treeningvõimalused;
  • tagatud on arengut pakkuv töö vanglateenistuses.

Kõrgharidus omandatakse kolme aastaga ja pea kolmandiku õppest moodustab praktika uutes vanglates, kus kadett omandab juba õppimise ajal praktilise töökogemuse. Korrektsiooni eriala annab tänapäevased teadmised töötamiseks Eesti vanglasüsteemis keskastme ja kõrgema vanglaametnikuna. Õiguse, juhtimise, sotsiaalteaduslike ainete ja psühholoogia rakenduslik käsitlemine õpetab lahendama keerukaid erialaseid küsimusi ning praktika suur osakaal õppes annab töötegemise oskuse. Kontaktisiku töö on missiooniga ja põnev – vangiga vahetult tegeledes saab temast üks võtmeisik, kes hindab kinnipeetava senise elu ja tegevuse põhjal tema riskid, planeerib karistusaja tegevused ja korraldab koos meeskonnaga nende elluviimise. Tehtav töö aitab kinnipeetaval oma probleeme teadvustada ja leida lahendusi selleks, et peale karistusaja lõppu ühiskonda naasta.

Sisseastumise kohta uuri lähemalt: www.justiits.ee 

Vastuvõtt kestab kuni 29.06.2022.

Uudised

27.12.2022
Detsember on aeg, mil ühiselt vaadatakse lõppevale aastale tagasi ja tehakse kokkuvõtteid, meenutatakse tehtut ning ollakse tänulikud saavutatu üle.
02.12.2022
Novembrikuus külastas kolme vanglat üle Eesti ligi 100 töövarju, kes vaatlesid väga erinevaid vanglateenistuse rolle.
04.10.2022
Üle pika aja avanevad huvilistele vangla uksed - 22.10.2022 toimub Viru vangla lahtiste uste päev.